GÜNGÖR KARASÖR SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Güngör Karasör Sistemleri Limited Şirketi olarak kaliteli ve sürdürülebilir karasör sistemleri imalatı ve geliştirmeleri yapmaktayız. 1998 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz her projede bir kat daha artan kalitemizin saygınlığın ve tercih edilen bir firma olmamızın haklı gururunu yaşıyoruz.

İmalatını gerçekleştirdiğimiz karasörler ile işinize veya zevkinize uygun olarak şekillendirilen kasalarınız ile gerçekleştirecek olduğunuz her iş ile ilgili en doğru kullanım ve en geniş kullanım alanını size sunuyoruz.

Böylelikle “iyi ki yaptırdık” dediğiniz her anda aklınıza gelen profesyonel işçiliği katlanarak güçlendirmeye devam ediyor olacağız.

Birbirinden farklı tasarımları ile kurumsal kimliğinizi yansıtacak uzun ömürlü ve kaliteli kasa tipleri ile Türkiye’nin dört bir yanından memnun kullanıcılar kervanına katılın. Bir kez yaptırın ömür boyu kullanın !

Güngör Kasa , 2004 yılında Bayram GÜNGÖR tarafından GÜNGÖR KAROSER adıyla kurulup araçüstü ekipmanları imalatı olarak iş dünyasına girmiştir. Kurucumuz Bayram GÜNGÖR 1992 yılından kuruluş tarihimize kadar (12 yıl) sektörde başka bir firmada aktif olarak çalışmıştır.Kişisel gelişimin üzerinde durarak 2004 yılında kendi firmasına sahip olmuştur. Firmamız şu an aile firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Güngör Kasa olarak Yaptığımız her işte, yenilikçi ve geliştirici çözümlerimizle, Müşterilerimize en iyi çözümler sunmak & Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

Güngör Kasa olarak , Türkiye’nin saygı duyulan, tercih edilen, en yenilikçi ve sürdürülebilir karlı büyüme sağlayan kaliteden ödün vermeyen karasör denildiğinde ilk akla gelen üretici firma olmaktır.

  • Profesyonel ve orjinal görünüm.
  • Ses izolasyonu ile rahatsız etmeyen karasörler.
  • İstenilen tüm renklerde üretim imkanı.
  • Garantili hizmet.

İhtiyacınıza Özel Projelendirme ile Kasa ve Karoser Üreticisi

– Güngör Karasör Sistemleri –